بازرگانی سپید

بازرگانی سپید به عنوان مالک سایت، احترام به حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان را از اهمیت بالایی برخوردار می‌داند و به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه محرمانگی را تدوین کرده است. به عنوان مشتری ما، شما می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت از سایت بازرگانی سپید بازدید کنید. میزان اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم به اطلاعاتی که شما به ما ارائه می‌دهید وابسته است.

با ثبت یا ارسال اطلاعات در این سایت، شما اجازه می‌دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع آوری، استفاده و منتقل شود.

اطلاعاتی که ما از شما جمع‌آوری می‌کنیم: هنگام بازدید از شما خواسته می‌شود که اطلاعاتی نظیر نام و جزئیات تماس خود را وارد کنید. همچنین ممکن است ما اطلاعاتی درباره استفاده شما از سایت را در کنار اطلاعاتی که به وسیله نامه و یا ایمیل برای ما می‌فرستید، جمع‌آوری کنیم.

افشاء: اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما ذخیره می‌شود. همچنین ممکن است ما اطلاعات جمع‌آوری شده درباره استفاده از سایت را در اختیار اشخاص ثالثی قرار دهیم اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود.

رمزعبور: هرجا که رمزعبوری به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده‌اید)، این رمزعبور شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمزعبور بر عهده شما خواهد بود. ما از شما می‌خواهیم که این رمزعبور را در اختیار هیچ کس دیگری قرار ندهید.

امنیت داده‌ها: ما از تدابیر امنیتی مناسب برای حفاظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی غیرمجاز و خطرات مختلف استفاده می‌کنیم. همچنین ما از روش‌های سخت‌گیرانه امنیتی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما استفاده خواهیم کرد.

کشورهای خارج از جامعه اقتصادی اروپا: باید توجه داشته باشید که کشورهای خارج از جامعه اقتصادی اروپا همیشه قوانین حفاظت اطلاعات قوی ندارند. ما همیشه تلاش خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما مطابق این خط‌مشی استفاده شود تا جایی که قانون اجازه دهد، ما هیچ بخشی از اطلاعاتی که شما در اختیار ما گذاشته‌اید را به فروش نخواهیم رساند و توزیع نخواهیم کرد.

کوکی‌ها: ما از کوکی‌ها (بسته‌های کوچک اطلاعاتی) بر روی کامپیوتر شما استفاده می‌کنیم. هنگامی که شما وارد سایت می‌شوید، سیستم ما کوکی‌ها را روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کند. مگر اینکه از آن‌ها را غیر فعال کنید. هنگام ارائه اطلاعات به ما، کوکی‌ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند و به ما اجازه می‌دهند ترافیک سایت را کنترل و محتوای سایت را برای شما شخصی‌سازی کنیم. شما می‌توانید با تنظیم تنظیمات مرورگر خود از ذخیره کوکی‌ها جلوگیری کنید. اگر این کار را انجام دهید، ممکن است نتوانید از برخی از ویژگی‌های ویژه سایت ما استفاده کنید.

تغییرات در خط مشی حفاظت از حریم خصوصی: هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفاظت از حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت لزوم از طریق ایمیل نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ما به حفاظت از حریم خصوصی شما تعهد داریم و این خط مشی حریم خصوصی به منظور توضیح نحوه جمع‌آوری، استفاده و حفاظت از اطلاعات شما ایجاد شده است. اگر سوالی در مورد این خط مشی دارید یا نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

دسترسی و به‌روزآوری: شما دارای حق دسترسی به اطلاعاتی هستید که ما درباره شما نگه‌داری می‌کنیم و می‌توانید از ما درخواست کنید تا اصلاحیه‌های لازم را در آن‌ها ایجاد کنیم تا اطلاعات شما دقیق و به‌روز باشند. اگر به این امر تمایل دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.